Atraktivnost

Získejte pozornost žáků!

Heroica stojí na tom, že vede žáky k hodnotám, výsledkům i zkušenostem prostřednictvím hry. Velkou pozornost proto věnujeme tomu, aby tato hra zaujala, bavila a líbila se.

  • Vypráví proto fantastický příběh napěchovaný vším, co děti na příbězích milují a zhmotňuje tak jejich vlastní sny.
  • Komponenty, které budete používat jsou plné profesionálních ilustrací.
  • Odlišným typům hráčů nabízí přesně to, co je na hrách baví a podle čeho si hry vybírají.

Pro žáky je to hra a vždy se může najít jednotlivec, komu se do vkusu netrefí. V záloze má ale pořád prvky, díky kterým je vtáhne zápal těch ostatních.

Příběh, který pohltí

Tvoříte jej společně

Fantastický svět, rozmanité národy, dávná tajemství, nebezpeční protivníci, hrdinské činy, nenadálá překvapení, napětí a slavná vítězství. Vše, co jsme kdy postavám z dětských knížek záviděli a k čemu se dodnes rádi vracíme, vaši žáci doopravdy potkají. 

Stanou se nedílnou součástí velkolepého dobrodružství, kterého hlavními hrdiny budou právě oni. Vy budete u toho s nimi a místo toho, abyste ten příběh jen sledovali, velkou část z něj společně napíšete.

Právě možnost aktivně ovlivňovat příběh je pro žáky extrémně lákavá. Je obecně známo, jak velké oblibě se mezi nimi podobné deskové či PC hry těší. A byť i takové hry můžou být v některých aspektech pro děti velmi přínosné, vy jim teď můžete v Heroice nabídnout mnohem víc. A navíc způsobem, který žákům umožní uvědomit si vlastní rozvoj a růst i roli školy v něm.

Typy hráčů

Dostanou, co hledají

Vkus lidí je rozmanitý a co jednoho naprosto uchvátí, jiného ponechá chladným. S hrou je to podobné jako s uměním. Argument, že je dnes něco v kurzu, sám o sobě neobstojí. Proto k motivaci do hry samotné přistupujeme seriózně a systematicky. 

Vycházíme z prověřené a funkční klasifikace priorit hráčů podobných her. Některé z nich baví objevovat hru i její příběh, jiní nachází naplnění v dosahování vyšších úrovní či získávání nových schopností a předmětů, další na takové hře baví možnost kontaktu a interakce s ostatními hráči. Každý z uvedených archetypů hráče najde v Heroice to, co jej baví.

(Existuje i čtvrtý typ hráče, který nachází uspokojení v možnosti škodit jiným. I pro něj má Heroica speciální prostor, ve kterém se může realizovat a přitom vlastně reálně nikomu ze spolužáků ani jejich herních avatarů neuškodí...)

Přitažlivý vizuál

Povzbudí představivost

Je velkou výzvou upoutat a zaujmout děti narozené do doby ohromujících filmových triků a počítačových her, kterých vizuální stránka je mnohdy jen stěží rozeznatelná od filmu.

  • Heroica obsahuje přes 300 ilustrací od profesionálních výtvarníků
  • Mají jednotný styl a odpovídají věku vašich žáků
  • Všechny herní komponenty jsou vytištěné na kvalitním materiálu, který byl vybrán tak, aby dobře snášel intenzivní používání během celého školního roku

Cílem je, aby se vizuální stránka hry žákům líbila natolik, že občas zatouží získat některou z karet jen proto, že se jim prostě líbí její ilustrace. A jsme si jisti, že takové momenty během hry zpozorujete.